מכונות שיזוף SUN-K, שבעים מנורות שיזוף ללא קרינה מזיקה
מספר טיפולים לקבלת גוון מבוקש, טיפול ממוצע כ – 12 דקות
מכונת השיזוף מאפשרת גוון שיזוף אחיד ומרשים בכל הגוף
הקפדה על תקני בטיחות גבוהים, באישור משרד הבריאות
אפשרות לרכישת כרטיסייה במחיר מוזל למספר טיפולים

להזמנת תור ולפרטים נוספים:

  מה עדיף, שיזוף במכונה או מהשמש?

  הכי נכון וזול זה להשתזף בשמש. אבל זה לא תמיד כל כך פשוט ואפשרי כמו שזה נשמע. קודם כל לא תמיד יש זמן או מקום ולא תמיד יש שמש לדוגמא בחורף. לקבלת עור שחום ומרשים נדרש לשהות בשמש שעות רבות וזה כבר ממש לא בריא.

  יש אינסוף מחקרים על הנזק הנגרם מקרינה ממושכת לשמש. כמו כן קשה מאוד עד בלתי אפשרי להשיג משהייה בשמש גוון שיזוף אחיד בכל הגוף.

  באמצעות המנורות הפזורות באופן אחיד במכונת השיזוף, מכונות השיזוף מפיצות קרניים אולטרה סגולות בכדי לדמות חשיפה לשמש. המבנה העגול של המכונות נועד להבטיח שהקרינה תגיע באופן אחיד לכל חלקי הגוף וזאת במטרה לקבל עור שחום מרשים בגוון אחיד בכל הגוף.

  כמו בשמש כך גם במכונות שיזוף נדרש להקפיד על כללי זהירות על מנת להבטיח שיזוף יפה ובריא.

  • מכונות שיזוף SUN-K, 70 מנורות שיזוף ללא קרינה מזיקה
  • מספר טיפולים לקבלת גוון מבוקש, טיפול ממוצע כ – 12 דקות
  • מכונת השיזוף מאפשרת גוון שיזוף אחיד ומרשים בכל הגוף
  • הקפדה על תקני בטיחות גבוהים, באישור משרד הבריאות
  • אפשרות לרכישת כרטיסייה במחיר מוזל למספר טיפולים
  להזמנת תור ולפרטים נוספים:

   מה עדיף, שיזוף במכונה או מהשמש?

   הכי נכון וזול זה להשתזף בשמש. אבל זה לא תמיד כל כך פשוט ואפשרי כמו שזה נשמע. קודם כל לא תמיד יש זמן או מקום ולא תמיד יש שמש לדוגמא בחורף. לקבלת עור שחום ומרשים נדרש לשהות בשמש שעות רבות וזה כבר ממש לא בריא. יש אינסוף מחקרים על הנזק הנגרם מקרינה ממושכת לשמש. כמו כן קשה מאוד עד בלתי אפשרי להשיג משהייה בשמש גוון שיזוף אחיד בכל הגוף. באמצעות המנורות הפזורות באופן אחיד במכונת השיזוף, מכונות השיזוף מפיצות קרניים אולטרה סגולות בכדי לדמות חשיפה לשמש. המבנה העגול של המכונות נועד להבטיח שהקרינה תגיע באופן אחיד לכל חלקי הגוף וזאת במטרה לקבל עור שחום מרשים בגוון אחיד בכל הגוף. כמו בשמש כך גם במכונות שיזוף נדרש להקפיד על כללי זהירות על מנת להבטיח שיזוף יפה ובריא.